Доповідь-презентація щодо специфіки формування строїв для фольклорного колективу
Сьогодні мала нагоду долучитись, до майже 40 учасників представників громад Сумщини - творчої лабораторії музичного фольклору і традиційної культури регіону. Дуже цікавою була практична частина творчої лабораторії. Доповідь-презентацію щодо специфіки формування строїв для фольклорного колективу, яку підготувала Анна Гавриленко дуже вразила та надихнула на нові ідеї. Практикум з особливостей виявлення та фіксації місцевих пісенних традицій, складання облікової картки провела начальник відділу нематеріальної культурної спадщини Вікторія Гавриленко.
Приємно було, що Новослобідську ОТГ виокремили, за активний та креативний підхід до участі в проєкті "Гастоспадщина України". Чекаємо на публікацію на сайті українських досліджень та в ециклопедії українських автентичних страв і на обіцяний (якщо включать) сертифікат про співавторство! Дякую за участь у проєкті Жанні Дзекунововій! Так ми з нею працювали на карантині - вивчами горюнську кухню, а проєкт трапився нам випадково! До речі наша участь триває, ми маємо ще багато ідей і змогу подати матеріали до 30.12.2020 року!
До лабораторії були залучені керівники народних фольклорних колективів нашої ОТГ - "Колос", "Берегиня", "Сива зозуленька", "Горюночка". Натхнення, нових звершень, творчих ідей всім нам! До нових зустрічей!