УРЯД ЗАПРОВАДИВ НОВІ КАРАНТИННІ ОБМЕЖЕННЯ ВІД 19 ГРУДНЯ:

Дата:

Режим надзвичайної ситуації в країні подовжили до кінця зими - 28 лютого 2021 року.

Уряд запровадив перелік нових карантинних обмежень, які діятимуть від 19 грудня 2020 року на всій території України.

Про це йдеться на Урядовому порталі.

Так, від 19 грудня 2020 року по всій території України будуть діяти нові обмеження, а саме:

????Проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності відвідувачів.

????Проведення в розважальних закладах та закладах громадського харчування святкових заходів, бенкетів, майстер-класів, публічних подій.

????Приймання відвідувачів у музеях, на виставках, в галереях тощо, якщо в залах присутні понад одну особу на 10 кв. метрів.

????Робота закладів громадського харчування з 23:00 до 7:00 (крім доставки та замовлень на винос).

????Проведення розрахункових операцій припиняється після 22:00. У ніч з 31.12 на 01.01 робота ресторанів та кафе буде дозволена до 01:00.

????Релігійні заходи: в приміщенні за умови присутності більше однієї особи на 5 кв. метрів; на відкритому повітрі за умови недотримання дистанції 1,5 метра між присутніми.