Проведено нараду щодо обстеження міжгосподарської мережі осушувальних систем та передачі їх громаді

Дата: 16.12.2020 20:09

Фото без опису14 грудня та 15 грудня, була проведена нарада з керівництвом Клевенського міжрайонного управління водного господарства Гедерим Ю.Ю. та старостами округів щодо обстеження в межах адміністративних територій міжгосподарської мережі осушувальних систем та передачі їх в громаду.

Було обговорено інформацію, щодо передачі водогосподарських об’єктів та об’єктів критичної інфраструктури, які знаходяться на території сільської ради, це осушувальна система «Волинцеве», «Бунякине», «Польова»(Манухівка), а також дамби, польові експлуатаційні дороги та мости.Фото без опису

Сільські голови висловили ряд питань, а саме: цілісності меліоративних систем, про фінансування на їх утримання, про винесення вирішення цього питання на сесію сільської ради та про проведення обстеження та перевірці інженерної інфраструктури осушувальних систем і складання акту перевірки стану каналів, гідротехнічних споруд на території громади.

За результатами наради вирішили ознайомитись з картографічними матеріалами, де знаходяться меліоративні канали та провести обстеження реального стану осушувальних систем.