Про проведення спільної наради з ВПС «НОВА СЛОБОДА»

Дата: 16.12.2020 20:27

Фото без описуЗ метою повного та якісного забезпечення соціальних пільг та гарантій учасників війни, учасників бойових дій, членів сімей загиблих та безвісти зниклих прикордонників, у зв’язку з реформуванням територій територіальних громад, відбулась нарада з керівництвом підрозділу ВПС «Нова Слобода» в ході якої були обговорені питання, щодо виконання органами місцевого самоврядування наданих повноважень у сфері соціального захисту населення. Було обговорено, що в сільській раді діють програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців Новослобідської сільської ради та програма соціального захисту населення, відповідно до яких надаються соціальні гарантії.

Також в ході наради було обговорено питання, щодо утримання об’єктів, якими користується підрозділ ВПС «Нова Слобода».

Сподіваємось і надалі спільно вирішувати питання, які виникають на території.