Акція "Нагодуй птахів узимку"

Дата: 23.12.2020 15:25

Фото без описуНа території Новослобідської громади було проведено акцію "Нагодуй птахів узимку". До участі у загальнодержавній акції долучилися не тільки діти, а й батьки, педагогічні працівники. Мета акції: допомогти птахам, привернути увагу дітей та учнівської молоді до життя зимуючих пернатих і необхідності їх підгодівлі у складний для них час. Під час акції було здійснено розміщення годівничок на територіях закладів освіти громади, паркових зонах, прилеглих територіях, за місцями проживання дітей, в усіх населених пунктах Новослобідської громади. Усі заходи проведено з дотриманням необхідних обмежень, викликаних необхідністю недопущення поширення коронавірусної інфекції. Щиро дякуємо усім учасникам! У наших силах врятувати птахів від голодної смерті: розвісити годівнички і до настання тепла підгодовувати їх. Учасники впевнилися: якщо в певні години поповнювати їх кормом, то це зможе допомогти зберегти пташок від загибелі та сконцентрувати їх на певній території. Найгірше, що може статися в холодний період – це збої в підгодівлі або ж її припинення взагалі. Тому сподіваємось, що всі учасники не зупиняться і продовжать піклуватися про пташок, а вони, обов'язково, віддячать нам з настанням тепла.