Дата: 18.12.2020 12:06

Фото без описуСьогодні відбулась онлайн зустріч з Сумським регіональним офісом Програми «U-LEAD з Європою». Мета зурічі - консультація на тему: "Підготовка проектної заявки на конкурс Українського культурного фонду для Новослобідської громади. ОНЛАЙН" . Головним Фото без описуспікером був ГРИГОРІЙ ПЕРЕРВА - експерт з підготовки проєктів Програми «U-LEAD з Європою» . Від Новослобідської громади - ТЕТЯНА ЛУЧАНІНОВА - начальник культури, туризму та охорони культурної спадщини та МАРІЯ СЕРПЕНІНОВА - головний спеціаліст віддіду фінасів та економічного розвитку. Зустріч була активною з двох сторін та сподіваємось плідною для просування та втілення в життя проєкту!