Поліція інформує про зміни у Законодавстві України

Дата: 18.12.2020 21:24

Фото без описуНабрала чинність Постанова Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 від 09.12.2020 № 1236.

З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 з 19 грудня 2020 року до 28 лютого 2021 установлюється карантин на території України.

Згідно з постановою, на території України на період дії карантину запроваджуються обмежувальні протиепідемічні заходи.

Крім того, пункти 2-40 цієї постанови застосовуються з 00 годин 00 хвилин 19 грудня 2020 року.

Правоохоронці попереджають громадян про необхідність дотримання карантинних обмежень. Ретельно мийте руки та обробляйте їх антисептиком, уникайте скупчення людей, тримайте соціальну дистанцію, використовуйте захисні маски, закриваючи ними рот та ніс, та при перших ознаках захворювання звертайтеся до лікаря.

Необхідно, щоб кожен житель нашого регіону усвідомив, що від нього особисто, від його відповідальності та поведінки залежить життя і здоров’я його особисто, його рідних, та всіх оточуючих людей.

Дотримуйтесь цих простих правил, і будьте здорові.

Відділ комунікації поліції Сумської області