Вихованці ЦДЮТ вітають працівників Новослобідської громади
Дата: 19.12.2020 12:54
Кількість переглядів: 257
У нашій громаді склалася добра традиція. Вже третій рік поспіль вихованці ЦДЮТ вітають працівників Новослобідської громади з Днем Святого Миколая. Під час зимових свят усім нам хочеться дива. Якщо у нього вірити, то диво обов'язково станеться. З Днем Святого Миколая! А було сьогодні так!))))