Конкурс «Проба пера»

Дата: 22.12.2020 15:28

Фото без описуЗ метою виявлення та підтримки талановитих дітей та учнівської молоді у сфері літературної творчості у грудні серед дітей Новослобідської громади було проведено І (відбірковий) територіальний етап ХХІV обласного літературного конкурсу «Проба пера». Проба пера – це творчий художній досвід. Справжній художній твір не може виникнути без натхнення. Для творчої людини воно є дуже важливим, спонукає творчий процес. В свою чергу, натхнення не виникне без таланту – вродженого хисту, високої обдарованості людини. Сьогодні, підбиваючи підсумки конкурсу, ми побачили справжні таланти, такі різні, але натхненні, гарні, неповторні. Фото без описуНа територіальний етап конкурсу було представлено 9 творчих робіт юних літераторів закладів освіти Новослобідської громади за трьома віковими категоріями та двома номінаціями: «Поезія», «Проза». Згідно положення конкурсу за набраною сумою балів маємо такі результати: у номінації «Поезія»: у І (молодшій віковій категорії) – учні 1– 4 класів: ІІІ місце Марченко Владислава (Князівський НВК, педагог Конюх К.В.); у ІІ (середній віковій категорії) - учні 5-8 класів: І місце Купченко Наталія ( вчитель Парфенюк М.М.); у ІІІ ( старшій віковій категорії) - учні 9-11 класів: ІІ місце Краснюков Артем (вчитель Скворцова С.В.). Щиро вітаємо переможців. Грамоти за участь отримають Філіпова Марія, Паншина Кароліна, Бикова Анна, Стрельникова Оксана. Щиро вітаємо педагогів – наставників. На обласний етап конкурсу будуть направлені роботи Купченко Наталії. Щиро бажаємо Наталці перемоги у обласному конкурсі! Усі учасники великі молодці. Нехай іскорка вашого таланту не згасає, а з кожним днем розгорається буйніше!