Соціальні угоди -це угоди про партнерство заради розвитку громади

Дата: 23.12.2020 23:38

Фото без описуБула проведена нарада з аграріями, що обробляють землю на території громади та структурними підрозділами сільської ради, з метою обговорення співпраці, а саме заключення соціальних угод та врегулювання всіх нагальних питань. Діалог мав конструктивний характер, адже позиція сільської ради - це покращення розвитку інфрастуктури населених пунктів громади.

Дійшли спільної згоди у тому, що використовуючи сільгосптехніку на дорогах як державного так і місцевого значення, надаючи певну шкоду, представники Фото без описуагроформувань будуть допомогати робити ремонт і по можливості, регулювати рух транспорту поза межами населених пунктів. Піднімалося також питання щодо заключення договорів оренди на землю, адже 60 відсотків прибуткового податку повертається в громаду, а це відповідно наповнення бюджету. Було обговорено питання, щодо надання допомоги в розчистки доріг від снігу в зимовий період на території громади. Дякуюємо, нашим аграріям, за допомогу у розчистки снігу, в населених пунктах, вже не одну зиму.

В кінці розмови, майже всі її учасники, які були присутні, погодилися, що заключення соціальних угод, дає можливість не лише розвиватися, а й громада буде чітко знати, яким чином і в якій мірі підприємці надають їм допомогу. Що будуть проводити сходи сіл, де будуть обговорювати з населенням на які цілі будуть направлені кошти та про ту роботу, яка виконується суб’єктами господарювання. Першочергово буде враховувати думка людей та їхні потреби. А якщо той чи інший підприємець захоче надати додаткову допомогу – це буде лише його власна ініціатива.

Фото без описуФото без опису