Шановні жителі громади!

Дата: 31.12.2020 04:59

Фото без описуЩиро вітаю Вас зі світлими, радісними святами, які об’єднують у собі й наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, – з Новим роком і Різдвом Христовим! ??

Ці свята мають особливе значення, бо знаменують собою завершення старого року, в якому ми спільно працювали над вирішенням найгостріших і найактуальніших питань, а також народження нового часу, нових надій і сподівань. Підходить до завершення 2020-й. Рік випробувань, взлетів і хоча невеликих, але досягнень. Рік, який змінив НАС. 2020 рік став початком нового життя для Новослобідської громади, яка значно розширилася. Тепер ми – одна велика родина, яка повинна згуртуватися та разом дати гідну відповідь викликам часу.

Фото без описуУ цей час ми щиро прагнемо бути разом зі своїми найріднішими, дарувати їм свою любов і піклування. Усе це єднає та зближує людей незалежно від їх поглядів і переконань, надихає на нові звершення та добрі справи.

То ж нехай Новий рік прийде до Вас лише з радістю, буде щедрим на втілення планів і сподівань, додасть сил, здоров’я й оптимізму, вселить у душі спокій і впевненість. Нехай в Новому році у Вашому житті з'явиться все, чого не вистачає для щастя – люди навколо стануть більш дружелюбними, світ – яскравішим, справи – легшими, дружба – міцнішою, а любов – сильнішою.

Не забувайте про тих, хто поруч з Вами, даруйте їм турботу і вірність, і вони відплатять вам тим же.

Щасливого Нового року й веселих Різдвяних свят!