Дата: 15.01.2021 19:10

Фото без описуУ листопаді 2020 р. наша команда ініціювала включення Путивльської ОТГ до участі у двох проєктах. Такі ініціативи підтримав голова громади Гаврильчук Костянтин, який усвідомлює доцільність співпраці та участі.

Підписана попередня заявка про місцеве партнерство в сфері зайнятості задля плідної участі в проєкті «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», який оголошений Міжнародною організацією праці, що реалізується в рамках Данської програми сусідства (DANEP).

Сьогодні відбувся другий етап - підписання Меморандуму про взаєморозуміння між

Сумський національний аграрний університет Sumy National Agrarian Universit

(Основний заявник) та головами Путивльської міської ради,

, Есманської селищної ради,

Кролевецька міська рада

для

подання разом із Концептуальною запискою та для дотримання принципів належної практики партнерства.

Також з усіма головами громад та

Виктория Медведь

(д.е.н., професор кафедри економіки та підприємництва СНАУ, регіональний експерт з місцевого економічного розвитку, Голова ГО «Платформа розвитку громад"), мною, як депутатом Путивльської міської ради

обговорювалось питання допомоги у розробці одного із важливіших документів у громаді "Стратегія розвитку громади" та проведення тренінгів з навчання керівників підрозділів з цього питання.

Цей документ слід трактувати як програмний документ громади, котрий визначає пріоритети та напрямки розвитку на 2021-2027 роки. Діяльність у визначених напрямках повинна здійснюватися із широким залученням різних партнерів – публічних, комерційних, соціальних.

Стратегія виступає основним документом для реалізації соціально-економічного розвитку громади, що дозволяє визначити цілі ОТГ та досягти їх з урахуванням можливостей даної території та об’єктивних передумов, що є результатом зовнішніх чинників. Стратегія визначає напрямок розвитку громади, служить базою для розробки проектів, програм. Основним завданням цього документу – досягнення довгострокових цілей розвитку громади. Також Стратегія – це інструмент покращення конкурентоспроможності громади, так як допоможе привернути увагу інвесторів та грантодавців.

Всі голови громад прийшли до одного висновку - на наступній сесії відповідно до п.22 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою проведення якісної підготовчої роботи по розробці Стратегічного плану розвитку рад

затвердити рішення щодо початку процесу розробки Стратегічного плану розвитку рад та затвердити склад робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку.

Велика дяка за підтримання ініціативи та партнерство головам громад Гаврильчук Костянтин,

Ольга Гаркавенко

Віктор Лехман

, Сергей Минаков, а також Виктория Медведь,