Новослобідська територіальна громада разом з командою ULEAD Сумський регіональний офіс готує проєктну заявку на конкурс оголошений Українським культурним фондом

Дата: 12.01.2021 20:05

Фото без описуНовослобідська територіальна громада разом з командою

ULEAD Сумський регіональний офіс

готує проєктну заявку на конкурс оголошений Українським культурним фондом ?????

З цією метою 11 січня була проведена чергова ????????? онлайн-зустріч з фахівцями тергромади.

?????? Як зазначив експерт з проєктного менеджменту Григорій Перерва, який безпосередньо працює з громадою над підготовкою документів, на сьогодні це чи не єдина в Україні громада, на території якої компактно проживає етнос горюнів, збережено їхній побут і мову, існує музей.

???????? "Різнопланові об’єкти, пов’язані з унікальною культурою горюнів, розкидані по всій території громади і не мають єдиного представлення для туристів. А попит на відповідну інформацію є: до музею щоденно приїздять нові відвідувачі, котрі прагнуть ознайомитися з рідкою субкультурою Слобожанщини.

Оскільки УКФ підтримує розвиток культурного і історичного туризму, то для проєкту було обрано саме цю тематику і він має шанси виявитися цікавим не лише для цієї поважної інституції, але й для інших інвесторів: перспектив тут є багато", - зазначає

Григорий Перерва

???????? «На сьогодні документи ще допрацьовуються. Також дуже важливо, що готовність підтримати проєкт і долучитися до його реалізації вже висловили обласна влада, місцеві підприємці та активісти.

Розраховуємо, що вже до кінця січня проєкт буде завершено і подано на конкурсний відбір. Його подальшу долю вирішуватиме УКФ. Але, у будь-якому разі, це цінний досвід», - зазначає керівниця

ULEAD Сумський регіональний офіс

Марина Лобова

Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитися на сайті Українського культурного фонду.

#ULEAD #ULEADwithEurope

ULEAD з Європою / ULEAD with Europe