ЗВІТ – ЛИНІВСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ

Дата: 16.01.2021 10:46

Протягом робочого тижня на території села Линове працівниками КП "Турбота" (керівник Третяк С.В.) були проведені роботи з розчищення від аварійних дерев та небажаної порослі по вулицях Гагаріна, Гусєва, Миколаївська. На наступному тижні планується проводити розчистку на вулиці Першотравнева, Партизанська та проїзна частина шляху за селом.

Також проведено ремонт вуличного освітлення вулиць Миколаївська, Гагаріна, Садова.

Старостою та працівниками сільської ради проводилась роз’яснювальна робота серед населення щодо дотримання правил протипожежної безпеки.

Одній родині, яка опинилась в складних життєвих обставинах було вручено продуктовий набір наданий «Церквою християн віри Євангелійської» м. Путивль.