До уваги населення!

Дата: 19.01.2021 20:46

Фото без описуПостановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.12.2020 № 2779 «Про встановлення тарифів на послуги з розподілу природного газу» для АТ «Сумигаз» з 01.01.2021 встановлений тариф 1,28 грн м3 без ПДВ. Водночас, із 01.08.2020 роздрібна ціна на природний газ, зокрема для побутових споживачів, вільно встановлюється між постачальником та споживачем, тобто є договірною. При цьому постачальників газу на території Сумської області, що включені до реєстру ліцензіатів Національної комісії, станом на 13.01.2021 – 61. Додатково повідомляємо, що інформація щодо процедури зміни постачальника природного газу розміщена за посиланням djek.org - покрокова відеоінструкція.