Новослобідська СТГ готує паспорти бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання

Дата: 12.01.2021 17:05

Відділом фінансів та економічного розвитку Новослобідської сільської ради проведено роботу з головними розпорядниками коштів щодо дотримання норм Наказу Міністерства фінансів України №836 від 26.08.2014 року «Правила складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання». Було обговорено основні вимоги до складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання, строки подання. Також проведено роз’яснювальну роботу, щодо особливостей формування та відправки паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання за допомогою програмного забезпечення АІС «Місцеві бюджети» у системі «Logica».