Відповіді на ТОП-3 питань щодо подання повідомлень про суттєві зміни у майновому стані

Дата: 28.01.2021 13:06

Чи потрібно подавати повідомлення про суттєві зміни у майновому стані?

Так, якщо ви є суб’єктом декларування, який займає відповідальне та особливо відповідальне становище. Або ж ви займаєте посаду, пов’язану з високим рівнем корупційних ризиків. Детальніше з переліком таких посад можливо ознайомитись за посиланням.

Якщо член моєї родини придбав майно, вартість якого перевищує 50 прожиткових мінімумів, чи потрібно подавати повідомлення про зміни у майновому стані?

Ні, інформація про отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку членом сім’ї суб’єкта декларування не повідомляється.

Нагадуємо, що обов’язок окремих суб’єктів декларування подавати повідомлення про суттєві зміни у майновому стані відновлено після набрання чинності змін до Закону України «Про запобігання корупції»

Докладніше про те, як правильно подати повідомлення про суттєві зміни у майновому стані, можна дізнатися за посиланням: https://bit.ly/3oo2NSF

За інформацією Національного агенства з питань запобігання корупції.