ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ від 20.01.2021 року

Дата: 30.01.2021 14:46

Результати поіменного відкритого голосування від від 20.01.2021 року

Перелік майна, що передається з балансу Новослобідської сільської ради на баланс відділу освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради (Бояро-Лежачанський НВ К)

Перелік майна, що передається з балансу Новослобідської сільської ради на баланс відділу освіти молоді та спорту Новослобідської сільської ради (Мазівський НВК)

Перелік майна, Що пере дається з балансу Новослобідської сільської ради на баланс відділу освіти молоді та спорту на баланс Новослобідської сільської ради (Мачулищанський НВК)

Перелік майна, що передається з балансу Новослобідської сільської ради на баланс відділу культури Новослобідської сільської ради (Мачулищанський старостинський округ )

Перелік майна, що передається з балансу Новослобідської сільськ ої ради на баланс Комунального закладу "ДЖЕРЕЛО" (оперативне управління) Новослобідської сільської ради (Мазівський старостинський округ)

Перелік майна, що передається з балансу Новослобідської сільської ради на баланс відділу ЖКГ Новослобідської сільської ради (Мазівський старостинський округ)