Вирубка лісів на постійному контролі

Дата: 08.02.2021 09:25

Фото без опису         На території Манухівського старостинського округу працівники ДП “Путивльський агролісгосп” розпочали роботи з відведення ділянки під вирубку. Мешканці села повідомили старосту про розпочаті роботи та своє занепокоєння діями агролісгоспу. На місце виїхали староста Малишева С.О., директор агролісгоспу Ісаєв І. В., представники Новослобідської сільської ради Крюков С.М., Лучанінов С.О.. Після огляду дерев та документів на вирубку, які були предоставлені, дішли згоди, що підлягають видаленню лише ті дерева , які вражені короїдом, сухостійні та несуть загрозу життю людей, зараженню здорових дерев. Також домовились, що агролісгосп надасть мешканцям села всі підтверджуючі документи, разом проведуть огляд всіх хворих дерев, разом приймуть рішення доцільності видалення дерев. Також домовились, що навесні агролісгосп надасть техніку та посадковий матеріал і проведуть висаджування молодих дерев на місці рубок та в інших місцях на вибір місцевих мешканців.