НОВИЙ ПРОЄКТ - НОВІ МОЖЛИВОСТІ! ПРОДОВЖУЄМО ВИВЧАТИ ГАСТОРСПАДЩИНУ!

Дата: 11.02.2021 11:59

Фото без описуСьогодні 11.02.2021 року відбулась цікава зустріч з   громадською організацію «Центр туристичних та культурних проектів «Мандрівна Україна» щодо реалізації в Сумській області нового телевізійного 12-ти серійного проекту «Сковорода. Гастробайки» на телевізійному каналі «Суспільне»! Дуже раді запрошенню та наданої можливості долучитися до проекту розвитку гастрономічної спадщини Сумщини. У цьому проекті буде розповідатися про села Сумської області крізь призму гастрономічної та культурної спадщини. Ведучий програми готуватиме місцеву страву спільно з місцевими мешканцями (за місцевими рецептами та з місцевих продуктів (з городу, лісу, річки тощо)) та розповідатиме про місцеві особливості, байки чи легенди. З нетерпінням чекаємо початку зйомок, вже зарядженні автентичним духом предків та смачними стравами!