Відбулася нарада директорів ЗЗСО

Дата: 29.01.2021 15:39

Фото без опису29 січня 2021 року відбулася нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти Новослобідської сільської ради. Розглянуто важливе питання організації безпечного середовища в закладах освіти через проведення протипожежних заходів. З 1 січня 2021 року введено в дію новий Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти, який проаналізовано, визначено першочергові заходи щодо його реалізації в освітніх закладах Новослобідської сільської ради.

Розглянуті також питання про особливості реєстрації на ЗНО 2021, про проведення ДПА в 2020-2021 навчальному році, про вибір підручників для 4-8 класів ЗЗСО, про впровадження електронних журналів та щоденників.