Підведено підсумки обласної виставки- конкурсу "Український сувенір"

Дата: 28.01.2021 13:43

Фото без описуЩе одна гарна новина для нашого позашкілля!))) Підведено підсумки обласної виставки- конкурсу "Український сувенір", у якій честь нашої Новослобідської громади представили четверо вихованців ЦДЮТ Новослобідської сільської ради. Всього у конкурсі взяли участь 200 юних майстрів з усіх куточків області. Наші діти мають такий результат: у старшій віковій категорії Крівцун Нікіта - І місце ( керівник гуртка Черняков М.О.), Грідіна Анастасія ІІ місце ( керівник гуртка Грідіна Т.Л.), Родіна Ольга - ІІ місце ( керівник гуртка Андрєєва Т.В.), у молодшій віковій категорії Костиріна Валерія - ІІІ місце ( керівник гуртка Грідіна Т.Л.). І хоча обласні дипломи ще не надійшли, та наказ вже є. Щиро вітаємо наших креативних вихованців і їх чудових керівників гуртків. Ви надзвичайні! Бажаємо вам не спинятися на досягнутому, подальших перемог і звершень!!! Пишаємося вами!!!)))))