Цьогорічна зима підготувала свої сюрпризи...

Дата: 01.02.2021 22:31

Фото без описуЦьогорічна зима підготувала свої сюрпризи, та завдяки допомоги від підприємств, що здійснюють свою діяльність на території громади ПП Карла Маркса - 2, ФОП Бровкін 31 січня 2021 року із самого ранку проводили роботи з очистки території Новослобідської громади від снігу.

01 лютого 2021 року до цієї роботи долучились ФГ Троценко, ТОВ "Агрипорт Норд", ТОВ "Сейм - Агро", ПП Карпенко.

Усі названі підприємства надають допомогу по розчистки снігу, вже не перший рік, на благодійній основі.

Також розчищав дороги від снігу транспорт КП Турбота.

Розчистка доріг від снігу координується старостами на своїх старостинських округах.

Дякуємо за небайдужість усім керівникам підприємств, які долучились до "боротьби зі снігом".

Завдяки злагодженої роботи між керівництвом підприємств та громади, роботи триватимуть, поки буде в цьому потреба.