У закладах освіти продовжується впровадження програмного модуля електронних журналів та щоденників

Дата: 04.02.2021 11:12

Фото без описуУ закладах освіти Новослобідської сільської ради продовжується впровадження безкоштовного програмного модуля електронних журналів та щоденників.

Сьогодні, до роботи з даним програмним продуктом підключився Князівський НВК, який пройшов алгоритм підключення, отримав права доступу авторизуватися в системі й розпочати роботу згідно інструкцій розміщених на порталі.