Звіт Манухівського та Бояро—Лежачівського старостинського округу.
Дата: 07.02.2021 15:25
Кількість переглядів: 273
Протягом тижня працівники КП«Турбота» займалися розчисткою узбіччя дороги від парослі та дерев по вул. Путивльська с.Іванівка.
Органами опіки та піклування Новослобід,ької сільської ради разом із старостою було обстежено три неблагополучні родини. Вивчалися умови проживання дітей,складені акти обстеження,проведена бесіда з протипожежної безпеки.
У п'ятницю була проведена нарада ,на якій розглядалися питання роботи комунальних підприємств,теріторіального центру, планувалися першочергової роботи по соціально—економічному розвитку на території громади та інше.