Дата: 10.02.2021 22:35

Фото без описуУпродовж цієї зими природа випробовує всіх нас на готовність до непередбачуваних ситуацій: чередування морозів, відлиги, снігопадів.

Для забезпечення безпечного проїзду проводиться прибирання снігу з проїжджої частини та обробка протиожеледними сумішами. Особлива увага приділяється аварійно-небезпечним ділянкам автодоріг.

Від учора для ліквідації негоди знову розпочато роботи з очищення від снігу на дорогах громади.

Висловлюємо щиру вдячність за розчищення доріг на території громади ТОВ "Сейм - Агро", ФГ Троценко, ПП Карла Маркса – 2, ТОВ "Агрипорт Норд", ФОП Бровкін, ПП Карпенко, КП Турбота, які долучилися до організації порятунку сіл громади та провели певні заходи щодо очищення доріг від наслідків негоди, надавши спеціалізовану техніку.

Вже за доброю традицією протягом багатьох років на допомогу по розчищенню снігу, приходять аграрії, які здійснюють свою діяльність на території громади. Старости тримають це питання на постійному контролі, тож розчищені були не тільки вулиці населених пунктів, а й під’їздні шляхи до соціальних об’єктів.

Керівництво особисто та від імені жителів громади висловлює вдячність за надану допомогу та сподіваємось на подальшу співпрацю!