15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Дата: 12.02.2021 14:52

Шановні земляки - колишні воїни-афганці та учасники бойових дій на території інших держав! Ви завжди були і є прикладом мужності і відваги, зразком тих, для кого «обов’язок» - це не просто слово, а норма поведінки, суть життя. Великий героїзм та самопожертва проявлена Вами під час виконання військового обов’язку на території інших держав назавжди залишиться в пам’яті кожного свідомого громадянина.

Найбільш жорстокою була і залишається до цього часу війна у Республіці Афганістан, з якої не повернулося 3360 синів України. Літопис афганської війни містить безліч прикладів героїзму, не применшує честь та гідність воїнів, які самовіддано виконували свій обов’язок в горах та пустелях, в повітрі, в наступі та обороні, при врятуванні бойових товаришів та мирних жителів країни. Священною є пам’ять про Вашу мужність при виконанні інтернаціонального обов’язку, готовність платити найдорожчу ціну - своє життя. Ви є взірцем для нинішніх воїнів-захисників України в зоні АТО.

В глибокій шані схиляю голову перед пам’яттю тих, хто загинув...

З вдячністю звертаюсь до тих, хто живе поряд з нами. Хай затишок, добро і шана оточують Вас скрізь!

Від усього серця бажаємо Вам і Вашим родинам здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру, а також щоб наші діти ніколи не брали участі в жодних військових конфліктах.