Організація надання державних допомог в умовах децентралізації

Дата: 13.02.2021 16:38

Фото без описуЗ 09 по 11 лютого 2021 року на базі Департамента соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації проходило дистанційне навчання за спеціальною короткостроковою програмою: «Організація надання державних допомог в умовах децентралізації» для керівників, спеціалістів структурних підрозділів соціального захисту населення місцевих державних адміністрацій, місцевих рад. На навчанні були розкриті найактуальніші питання надання державних допомог, пільг, компенсацій та субсидій, ознайомлено з ефективними комунікаціями під час спілкування зі «складнними» співрозмовниками, проведено практичне зайняття з питання корпоративної культури державних службовців та посадових осіб, розглянуті актуальні питання європейської та євроатлантичної інтеграції. Від Новослобідської сільської ради участь в навчанні прийняла начальник відділу соціального захисту населення Раїса Косогорова.

Вітаємо Раїсу Василівну з успішним проходженням навчання та отриманням сертифікату про підвищення кваліфікації.