Звіт Манухівського та Бояро—Лежачівського округів.

Дата: 14.02.2021 09:45

Фото без описуКП«Турбота», не зважаючи на погодні умови,закінчили вирубку парослі по вул.Путивльська в с. Іванівка.

В понеділок відбулося виїздне засідання робочої групи,з приводу санітарної вирубки сосни в селі Манухівка. Було вирішено разом з активистами села перевірити дерева ,які будуть випилюватися та на загальних зборах громади вирішити подальшу долю нашої сосни.

У четвер голова громади Ольга Гаркавенко вела прийом громадян в с.Манухівка та с.Бояро—Лежачах. Під час зустрічі було розглянуто питання щодо роботи стоматологічного кабінету в с. Бояро—Лежачі,планів ремонту амбулаторії. В с. Манухівка Ольга Олександрівна зустрілася з працівниками клубу та бібліотеки. Обговорювалися питання роботи клубу у вечірній час,проведення свят.

11 лютого староста села взяла участь у засіданні виконкому.

12 лютого Примак Катерина та інші учасники художньої самодіяльності громади привітали воїнів—афганців з 32 —річницею виведення військ з Афганістану.

Провідний спеціаліст Чумакова Олена взяла участь в онлайн—семінарі,на якому розглядалися питання оформленням субсидій та різних видів допомоги.

Протягом тиждня провідними спеціалістами надавалися консультації громадянам села щодо оформлення субсидій та соціальної допомоги.

Двічі на тиждеь проводилася розчистка вулиць від снігу підприємствами ФОП Бровкін А.М.,ТОВ«Сейм—Агро»,ПП« Карла Маркса—2». Велика подяка керівникам цих підприємств від мешканців Бояро—Лежачівського та Манухівського старостинського округів.