Голос крові: ми – Українці

Дата: 16.02.2021 09:45

Фото без описуБез роду нема людини. Кожен повинен знати свій рід. Бо з цього знання і починається сама людина. У рамках соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці» з метою підвищення ролі родини в духовному, естетичному та національно-патріотичному вихованні дітей, розвитку народної культури, родинної творчості, вивчення історії роду, збереження його традицій, залучення дітей та їхніх батьків до пошуково – дослідницької роботи щодо вивчення коріння свого роду 15 лютого було проведено заочний територіальний етап обласного конкурсу дерев – родоводів «Нехай квітує дерево родинне», в якому взяли участь 7 учасників. Усі роботи чудові, естетично оформлені, містять відомості про сімейні родоводи, виконані у довільній техніці, містять систематизований матеріал, літературно і технічно грамотно оформлені, за кожною з них стоїть кропітка пошукова праця. Щиро вітаємо переможців: І місце – Растрова Катерина, гурток «Креативне рукоділля», керівник Растрова М.В.; ІІ місце – Кияшко Іван, Князівський НВК, вчитель Божок Л.Ф.; ІІІ місце – Якименко Артем, Князівський НВК, вчитель Конюх К.В. На обласний етап конкурсу буде направлено роботу Растової Катерини. Нехай родинне дерево кожної сім’ї квітне і процвітає! Дякуємо родинам за участь!