Засідання постійних комісій

Дата: 16.02.2021 20:32

Фото без опису15-16 лютого 2021 року депутати Новослобідської сільської ради на постійних комісіях провели роботу по обговоренню питань порядку денного, які запропоновано на розгляд чергової п’ятої сесії Новослобідської сільської ради восьмого скликання. Участь у засіданнях постійних комісій прийняли сільський голова Ольга Гаркавенко, секретар сільської ради Олена Мірошнікова, начальник відділу земельних відносин та екології Олена Хобленко, керівники структурних підрозділів та комунальних установ громади. У ході засідань були обговорені переважно земельні питання, зокрема затвердження технічної документації із землеустрою, надання дозволів на розробку проєктів землеустрою, тощо. Також були заслухані звіти про виконання бюджетів Новослобідської сільської об’єднаної територіальної громади, Мачулищанської, Мазівської, Бояро-Лежачівської та Манухівської сільських рад за 2020 рік. Постійними комісіями були розглянуті питання щодо внесення змін до Регламенту роботи Новослобідської сільської ради Путивльського району Сумської області восьмого скликання, про створення комунального підприємства «Надія» Новослобідської сільської ради, про реорганізацію шляхом пониження ступеня Мазівського та Юр’ївського навчально-виховних комплексів: загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів-дошкільних навчальних закладів Новослобідської сільської ради Конотопського району Сумської області, про внесення змін до фактичної мережі шкіл, класів та дошкільних груп закладів освіти Новослобідської сільської ради на 2020-2021 навчальний рік, про затвердження Гербу Новослобідської сільської ради, про внесення змін до логотипу Новослобідської сільської ради. Також обговорені питання щодо внесення змін до Програми підтримки комунальних підприємств Новослобідської сільської ради та Комплексної програми «Освіта Новослобожанщини у 2019-2021 роках»; про затвердження Програми «Склянка молока» Новослобідської сільської ради на 2021-2025 роки та Програми благоустрою території Новослобідської сільської ради на 2021 рік. У ході своєї роботи депутати розглянули також інші питання, з усіх питань були прийняті відповідні рішення.