Звіт про виконання плану роботи сільської ради на 2020 рік

Дата: 17.02.2021 14:49

Фото без опису    Постійними комісіями, виконавчим апаратом сільської ради в повній мірі забезпечено виконання плану роботи сільської ради за 2020 рік.

Підготовлено та проведено  10 засідань  сесій сільської  ради. На її пленарних засіданнях розглянуто  561  питання. Переважна частина - це земельні питання, в основному надання дозволів на відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, надання дозволів на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд,  бюджетні питання та інші.

Згідно з вимогами чинного законодавства на пленарних засіданнях сільської ради заслухано звіт сільського голови та спеціалістів, щодо виконання програми економічного та соціального розвитку сільської ради, сільського бюджету тощо.

В порядку поточного контролю обговорено питання:

- Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за 2019 рік.

- Звіт  про виконання програми економічного та соціального розвитку сільської ради  на   2019  рік.

- Про звіт про   виконання   програми  оздоровлення   та  літнього відпочинку дітей    на 2019 рік

- Про звіт про   виконання   програми «Турбота» на 2019 рік

- Про організацію та проведення громадських робіт у 2020 році

- Про звіт про  виконання Програми  освітньої галузі  на 2019  рік

- Про звіт про  виконання Програми фінансової підтримки закладам охорони здоров'я на 2019 рік

- Про звіт сільського голови про свою діяльність

- Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за І квартал 2020 року.

- Про  виконання Програми  економічного та соціального розвитку сільської ради за  І квартал  2020 року

- Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за І півріччя 2020 року.

- Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати  роботи дільничного інспектора на території сільської ради за І півріччя 2020 року.

- Про  виконання Програми  економічного та соціального розвитку сільської ради за   І півріччя 2020 року

- Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за 9 місяців 2020 року.

- Про  виконання Програми  економічного та соціального розвитку сільської ради за  9 місяців  2020 року

Згідно з вимогами Законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про статус депутатів місцевих рад”, на пленарних засіданнях сільської роди заслухано звіти депутатів сільської ради по виборчих округах про виконання рішень і доручень ради та її органів, роботу в окрузі, постійних комісій сільської ради.

Продуктивно працювали 3 комісії сільської ради.

При реалізації плану роботи сільської ради на 2020 рік в частині навчання депутатів сільської ради, враховуючи інтереси і побажання депутатів, перебіг  громадсько – політичних подій, динаміку в законодавчому процесі, проводились навчання, в ході яких розглянуто теми:

-  Про Закон України «Про запобігання корупції".

- Про нове в чинному законодавстві України.