Запускаємо конкурс проєктів соціальної дії в Сумській області!

Дата: 09.02.2021 13:15

Фото без описуЯкщо ви маєте ідею проєкту соціальної дії, яка покращить життя громади у Сумській області, запропонуйте її на обласному пітчингу до 01 березня 2021 року та отримайте кошти на реалізацію!

Продовж березня 2021 року у Сумській області пройде пітчинг на рівні області в рамках проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3).

Пітчинг проєктів - конкурс проєктів соціальної дії за фінансової підтримки Європейської Комісії та Британської Ради у співфінансуванні з органами місцевого самоврядування.

Проєкт соціальної дії – проєкт спрямований на позитивні соціальні зміни у громаді.

Хто може взяти участь?

Взяти участь у пітчингу можуть активні громадяни від 18 років, а також команди громадян, які планують проєкт соціальної дії для розвитку своєї громади та бажають отримати фінансову підтримку на його реалізацію.

Бюджет проєкту:

На один проєкт соціальної дії надається до 58 000 грн. Заявкою обов’язково має бути передбачене співфінансування як мінімум 20% від внеску конкурсу (як у грошовій, так і у негрошовій формі) від проєктної команди, інших партнерів або органів влади.

Детальніше про умови, етапи та пріоритетні напрямки конкурсу дізнавайтесь на сайті: https://www.britishcouncil.org.ua/.../oblast.../second-wave

Подати власну ідею можна до 01 березня 2021 року за посиланням: http://bit.ly/3cUieA4

Організатори конкурсу:

- Британська Рада та Європейський Союз, представлений Європейською Комісією, в рамках проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3)

- Громадська організація ”Міцна громада”

- Управління молоді та спорту Сумської ОДА