Як, коли і що декларуванти: Навчання для депутатів Новослобідської сільської ради

Дата: 20.02.2021 11:14

Фото без опису

Щороку в сільській раді для депутатів проводиться навчання щодо заповнення та подання е-декларації. На навчанні нагадали, щодо  строків подачі декларації, розкриті особливості її заповнення у 2021 році у зв’язку із змінами в законодавстві.

Зокрема, обговорювались питання щодо розширення кола осіб, які вважаються членами сім’ї декларанта, внесення персональних даних про декларанта та членів сім’ї декларанта – унікального номеру запису в Єдиному демографічному реєстрі, особливості відображення відомостей про об’єкти нерухомості, які належать на праві власності, володіння чи користування суб’єкта та членів сім’ї декларанта, щодо відображення в декларації транспортних засобів, фінансових зобов’язань, видатків та правочинів, відомостей про отримані доходи (включно з податками та зборами).

Наголошено про відповідальність за неподання або несвоєчасне подання декларації.

Детальна інформація щодо порядку заповнення та подання декларації міститься за посиланням: https://wiki.nazk.gov.ua/category/deklaruvannya/