Дата: 19.02.2021 21:33

Фото без опису19 лютого 2021 року під голуванням сільського голови Ольги Гаркавенко відбулося засідання чергової п’ятої сесії Новослобідської сільської ради восьмого скликання. В роботі сесії прийняли участь 16 депутатів з 22 обраних. У ході засідання депутатами сільської ради було розглянуто 84 питання. Це зокрема: звіти про виконання бюджету Новослобідської сільської об’єднаної територіальної громади за 2020 рік (по доходах у сумі 34 719 349,45 гривень, у тому числі загальний фонд – 33 604 469,04 гривень та спеціальний фонд – 1 114 880,41 гривень та по видатках у сумі 33 919 126,27 гривень, у тому числі загальний фонд – 30 671 569,38 гривень та спеціальний фонд – 3 247 556,89 гривень) бюджетів Мачулищанської, Мазівської, Манухівської та Бояро-Лежачівської сільських рад за 2020 рік. Було прийняте рішення про розподіл вільного залишку бюджету сільської ради, за результатами роботи у 2020 році. Були прийняті рішення про створення комунального підприємства «Надія» Новослобідської сільської ради та про відкриття в КП «Центр з надання соціальних послуг» відділення організації надання адресної натуральної допомоги. Депутатами сільської ради були обговорені питання про реорганізацію шляхом пониження ступеня Мазівського та Юр’ївського навчально-виховних комплексів: загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів-дошкільних навчальних закладів Новослобідської сільської ради Конотопського району Сумської області та внесені зміни до фактичної мережі шкіл, класів та дошкільних груп закладів освіти Новослобідської сільської ради на 2020-2021 навчальний рік. Для здійснення фінансової підтримки комунальним підприємствам сільської ради були внесені зміни до Програми підтримки комунальних підприємств Новослобідської сільської ради. З метою забезпечення в раціоні дітей достатньої кількість молочних та кисломолочних продуктів, на виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 30.12.2020 № 674-ОД «Про затвердження Регіонального плану заходів щодо створення в закладах освіти належних умов для безпечного та якісного харчування дітей у Сумській області на 2021-2025 роки» була затверджена Програма «Склянка молока» Новослобідської сільської ради на 2021-2025 роки. З метою забезпечення хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну, затверджена цільова Програма «Централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет» на 2021 рік. Прийняте рішення про затвердження гербу Новослобідської сільської ради та внесені змін до Логотипу Новослобідської сільської ради. Також прийняті рішення, які стосуються земельних питань, переважно затвердження технічної документації із землеустрою, надання дозволів на розробку проєктів землеустрою, тощо. Крім того було надано матеріальну допомогу на лікування чотирьом мешканцям с. Нова Слобода. З усіх питань були прийняті відповідні рішення.