Приватним нотаріусом Фесенко А.О. був проведений семінар-навчання щодо вчинення нотаріальних дій у сільських населених пунктах, відповідно до ст. 37 Закону України «Про нотаріат»

Дата: 24.02.2021 15:44

Фото без опису24 лютого 2021 року у приміщенні Новослобідської сільської ради за ініціативи сільського голови Ольги Гаркавенко для посадових осіб місцевого самоврядування Новослобідської сільської ради, на яких покладені обов’язки по вчиненню нотаріальних дій, приватним нотаріусом Фесенко А.О. був проведений семінар-навчання щодо вчинення нотаріальних дій у сільських населених пунктах, відповідно до ст. 37 Закону України «Про нотаріат».

Складність розгляду питань, пов’язаних із вчиненням нотаріальних дій, полягає в тому, що цій темі не завжди приділялась потрібна увага.

Вкрай важливим є юридично грамотне оформлення документів, бо вчинення будь-якої нотаріальної дії залежить від професійного рівня оформлення документів на місцях.

В ході семінару були розглянуті та обговорені практичні та методичні рекомендації, надані зразки оформлення найбільш поширених та затребуваних у сільській місцевості нотаріальних документів (заповіти, довіреності тощо).

По закінченні семінару Фесенко А.О. надав консультації з питань, які виникли в процесі роботи спеціалістів.

Висловлюємо велику подяку Анатолію Олексійовичу за його увагу та надану професійну допомогу.