Роз’яснення законодавства у сфері захисту викривачів

Дата: 04.03.2021 14:05

Фото без опису

Для забезпечення однакового застосування положень Закону України «Про запобігання корупції» у сфері захисту викривачів, Національне агентство з питань запобігання корупції затвердило нові роз’яснення. Вони стосуються механізмів заохочення та формування культури повідомлень про корупцію і забезпечення права викривача на конфіденційність та анонімність.

З роз’ясненнями щодо механізмів заохочення та формування культури повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень можна ознайомитися за посиланням: https://wiki.nazk.gov.ua/category/vykryvachi-koruptsiyi/shhodo-mehanizmiv-zaohochennya-ta-formuvannya-kultury-povidomlennya-pro-mozhlyvi-fakty-koruptsijnyh-abo-pov-yazanyh-z-koruptsiyeyu-pravoporushen-inshyh-porushen-zakonu-ukrayiny-pro-zapobigannya-korupt/

Викривачем може стати кожен, кому став відомий факт корупції у зв’язку з його трудовою, професійною, господарською, громадською діяльністю, проходженням служби чи навчанням.