Щиро вітаємо Вас з Міжнародним днем прав жінок та миру!

Дата: 07.03.2021 11:47

Фото без описуШановні жінки!

У далекому 1911 році вперше цей день відзначили у Данії, Німеччині, Швейцарії та Австрії! Більше мільйона жінок і чоловіків вийшли на маніфести, де крім права жінки бути обраною та обіймати керівні посади, жінки вимагали рівних прав на працю!

Сьогодні, більше ніж через сто років, Ми, українки, - сильні духом та тендитні жінки, які поєднують у собі коханих та люблячих дружин, матусь, доньок та сестер. Завжди при згадці про Україну, у думках постає образ сильної та чарівної жінки, яка покликана нести у цей світ мир, добро та любов!

Від усієї душі бажаємо Вам у цей весняний день жіночого щастя, любові та миру! Нехай поруч з Вами завжди будуть лише надійні люди. Бажаємо, щоб кожен прийдешній день Ви зустрічали з впевненістю, посмішкою та передчуттям радості!

Бажаємо Вам здоров'я, нев`янучої молодості, радості, краси!

Хай буде спокій і достаток у ваших сім`ях, хай сонце завжди зігріває Ваші душі, а вдома та на роботі зустрічають розуміння і підтримка чоловіків!

Миру Вам, прихильності долі, щастя й радості на довгі і щасливі роки! Шануймося бо ми того варті