Всесвiтнiй день письменника

Дата: 03.03.2021 13:43

Фото без опису3 березня вiдзначаеться Всесвiтнiй день письменника.

Бiблioтека пропонуе маленьким читачам захоплюючi "Украiнськi народнi казки" , дивовижнi казки Ш.Перро "Спляча красуня", Г.К.Андерсена " Бридке каченя", та iншi ,якi поведать вас у чарiвний свiт пригод I мрiй.

Для учнiв пропоную серiю "Популярна енциклопедiя сучасних знань" - "Життя землi" , "Зоряне небо" ,Мiфи Давньоi Грецii" та iншi.,яка допоможе розвинути жагу до пiзнання свiту.

Для дорослих в бiблioтецi романи "золотоi письменницi Украiни" Дарини Гнатко "Притулок семи вiтрiв" , "Восьма жертва".

Любителям кримiнальних творiв пропоную твори А.Кокотюхи (" Живий звук"), а також гостросюжетний роман скандинавcького письменника Ю Несбьо "Таргани".

Для молодi в бiблioтецi новий роман Барбари Редiнг " Безумцi" -про таемниче кохання I драму двох людей .

У свiт фантастики та фентезi поведуть вас Марина та Сергiй Дяченки- кращi письменники-фантасти у Европi,читайте "Мiгрант" , "Брамник".

Шановний читачу! Ви будете зачарованi читанням всiх цих творiв ,запрошуемо до бiблioтеки.