Зi cвятом 8 березня Вас!

Дата: 08.03.2021 15:13

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/aJE2Frv3pTY" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Cьогоднi 8 березня ,I я знову пишу про жiнок. В одному з фiльмiв героiню Наталii Гундаревоi запитали:" А яке ваше досягення у життi ?".Вона вiдповiла : "Я- Мама!". I цим все сказано. Адже народити I виховати дiтей чи не найвище досягнення жiнки. I я вiтаю сьогоднi багатодiтних мамочок Майську Надiю ,Зюзько Iрину , Кагiтiну Антонiну з святом Жiнки. Мiцного здоров'я Вам ,а вашiм дiтям щасливоi долi, вашим сiм'ям достатку I процвiтання.

Шановнi жiночки : мами , бабусi ,cестрички, подружки I просто знайомi ! Зi cвятом 8 березня Вас ! Бажаю всiм здiйснення мрiй ,свiтлих щасливих днiв, довгих,сповнених любовi , лiт життя . Можливо,в своiх публiкацiях, я не всiм придiлила належноi уваги . Не ображайтесь ,все одно ви найкращi ,наймилiшi I ще " най,най, най..."I у нас з вами ще все попереду. То ж до нових зустрiчей I до нових icторiй!Щасти Вам !