Прийміть найщиріші вітання з прийдешнім святом жіночої краси, весни та любові – 8 Березня!Прийміть найщиріші вітання з прийдешнім святом жіночої краси, весни та любові – 8 Березня!

Дата: 07.03.2021 20:43

Фото без описуШановні жінки!

Дорогі колеги, ніжні матері, турботливі бабусі, кохані дружини, вірні подруги, найчарівніші доньки!

Хай лагідна посмішка весняного сонця дарує Вам ще більше краси, чарівності, родинного тепла, затишку.

Дякую Вам за ніжність і турботу, за Вашу мудрість, вміння розуміти й підтримувати, дарувати віру, любов і натхнення.

Від усього серця бажаю Вам справжнього жіночого щастя, добра, любові, міцного здоров’я та надійного чоловічого плеча.

Добрі і ласкаві, мужні і ранимі, такі хоробрі і такі тендітні, Ви – найдорожчі, з тих, хто є в житті чоловіків. Охоронниці домашнього вогнища, берегині роду людського, Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість Ваших душ - зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований.

Від усієї душі бажаю Вам величезного жіночого щастя, любові і добра, успіху, удачі!

Хай поруч з Вами завжди будуть лише гідні люди, а серед них – чоловік, з яким будуть нестрашні будь–які негоди! Бажаю, щоб кожен прийдешній день Ви зустрічали з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм! Живіть в гармонії та зустрічайте з посмішкою кожен новий день, адже від Ваших посмішок розквітають наші домівки, наші села та квітне Україна!

І хай збуваються найзаповітніші мрії, оминають розчарування та негаразди, а рідні оберігають від зайвих клопотів.

З повагою, сільський голова Ольга Гаркавенко