ПЕРСПЕКТИВИ СПІВПРАЦІ КЗ СОР РЛП «СЕЙМСЬКИЙ» З НОВОСЛОБІДСЬКОЮ ОТГ.

Дата: 10.03.2021 20:45

Фото без опису10.03.2021 відбулась зустріч голови Новослобідської об'єднаної територіальної громади ОЛЬГИ ОЛЕКСАНДРІВНИ ГАРКАВЕНКО з директором КЗ СОР «РЛП «Сеймський» МАРІЄЮ КОНЯЄВОЮ.

У ході зустрічі керівники обговорили історію створення парку та їх майбутньої співпраці. На цій екологічно-чистій території є можливість відтворювати дикоростучі рослини, відновлювати популяцію червонокнижних тварин, риби. Назріла необхідність збільшувати туристичний потенціал РЛП. Науковцями закладу проводяться дослідження з проблем флористики, геоботаніки, систематики рослин і тварин, загальної зоології, орнітології, созології, ландшафтознавства. Для підвищення соціальної функції та рекреаційної привабливості на території парку «Сеймський» розробляються екологічні маршрути. Так, працівниками парку створений велосипедний маршрут до музею Горюнської культури та Сафроніївського монастиря Новослобідської ОТГ. Керівники домовилися про проведення спільних наукових та науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів, еколого-освітніх та інших заходів.

Кожна людина повинна задуматись над тим, як допомогти нашій природі, покращити екологічний стан місць проживання. І як говорить древня індійська сентенція: «Природа – це не те, що ми отримали у спадщину від пращурів, а те, що ми взяли у позику від нащадків».

Саме ці питання мають бути вирішені завдяки спільній роботі Новослобідської ОТГ та КЗ СОР «РЛП «Сеймський».