ЗВІТ МАНУХІВСЬКОГО ТА БОЯРО—ЛЕЖАЧІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ.

Дата: 14.03.2021 16:00

Фото без описуПротягом минулого тижня здійснювався прийом громадян з особистих питань.

Разом з директором КП«Турбота» Сергієм Третяк та заступником голови сільської ради Олексієм Шибаєвим визначили обсяг робіт по території старостинських округів , а саме вирубування парослі по вулицях та на кладовищах с. Манухівка,Кружок та Рівне.

Провідні спеціалісти соціального захисту ,10 березня ,за ініціативи директора служби зайнятості Ольгою Спориш, взяли участь у скайп—конференції,на якій розглядалися питання зайнятості населення,подальшої співпраці з центром.

11 березня разом з керівником органу опіки та піклування Новослобідської сільської ради Антоніною Нечаєвою були проведені профілактичні бесіди у трьох сім'ях,які потребують контролю. Перевірена забезпеченість дітей одягом,їжею,умови проживання,кількість дров для опалення приміщень ,де знаходяться діти.

Дільничним інспектором поліції Андрієм Чередніком було здійснено профілактичний рейд з недопущення насильства у сім'ях,що знаходяться під наглядом.