КНП НОВОСЛОБІДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ-СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ" запрошує на роботу

Дата: 15.03.2021 11:41

Фото без опису

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО НОВОСЛОБІДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ «АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ-СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ» запрошує на постійну роботу лікарів загальної практики-сімейної медицини (лікарів-терапевтів).

Вимоги: повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки "Медицина", спеціальністю "Лікувальна справа" або "Педіатрія". Спеціалізація за фахом "Загальна практика - сімейна медицина" (інтернатура, курси спеціалізації). Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста. Без вимог до стажу роботи. Порядність, відповідальність, бажання працювати.

Гарантії: конкурентна заробітна плата (надання премій та надбавок за належне виконання посадових обов’язків), забезпечення житлом на території громади (газифікований будинок, присадибна ділянка) та службовим транспортом.

На території громади функціонують 4 амбулаторії:

Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини с. Нова Слобода

Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини с. Волинцеве

Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини с. Мачулища

Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини с. Мазівка

Телефон для довідок: 05442-5-45-20.