Внесено зміни до законодавчих актів щодо єдиної правової долі земельної ділянки та розміщеного на ній об’єкта нерухомості.

Дата: 15.03.2021 16:03

Внесено зміни до законодавчих актів щодо єдиної правової долі земельної ділянки та розміщеного  на ній об’єкта нерухомості.

Верховна Рада України 2 лютого прийняла Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо єдиної правової долі земельної ділянки та розміщеного на ній об’єкта нерухомості», яким встановлено «автоматичність» переходу прав користування земельною ділянкою при переході права власності на розташовану на ній будівлю, споруду від землекористувача до нового власника майна.

Законом також встановлюється обов’язок набувача права власності на будівлю, споруду, що розташовані на земельній ділянці державної та комунальної власності, право користування якою не оформлено протягом 30- денного терміну з дня набуття такого права власності, здійснити відповідні дії для оформлення прав на земельну ділянку.