Дата: 18.03.2021 20:39

Фото без опису17 березня, на запрошення Групи АГРОТРЕЙД, представники Новослобідської громади відвідали підприємства компанії «Агріпорт-Норд» та «Мир-12».

ОЛЕНА ВОРОНА, директор по фінансам та операційній діяльності групи «Агротрейд», ознайомила з роботою підприємств та стандартами, правилами і історією розвитку компанії АГРОТРЕЙД. В свою чергу, ми презентували( не соромлячись цього виразу) свою громаду. В процесі спілкування були обговорені і нагальні питання: проблеми громади, плани розвитку громади та підприємств, важливість залучення бюджетоутворюючих підприємств на територію громади, дороги, а також про бджільництво, про вирощування ЕКО – продукції, про чудові краєвиди та місцевих майстрів і активних людей.

Користуючись нагодою, Олені Вороні, було презентовано ляльку – мотанку, яку зроблено Зоєю Андріївною Стеценко, і яка специфічно виготовляюється без зображення очей, рота, носа – як оберіг, який «не побачить, не забере, не розкаже» , щоб цей оберіг, оберігав підприємство від усіляких негараздів.