День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування!

Дата: 19.03.2021 16:29

Фото без описуФото без опису21 березня 2021 року День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування!

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування!

Прийміть найщиріші привітання з професійним святом!

Ви обрали нелегку, але дуже важливу роботу – забезпечення комфортних умов для жителів Новослобідської громади. Сьогодні комунальні блага стали звичною справою, ніхто і не замислюється скільки потрібно докласти сил для їх стабільного функціонування. Ваш високий професіоналізм, відповідальне ставлення до справи та оперативність – запорука успішного розвитку громади.

Щиро вітаємо з професійним святом!

Бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, хорошого весняного настрою, наснаги, злагоди, щастя і світлого майбутнього, ініціативи й діловитості у виконанні професійних завдань, достойних матеріальних статків, наснаги, душевного тепла та нових професійних здобутків!

Зі святом????