20 березня весь світ відзначає День нашої планети.

Дата: 20.03.2021 11:45

Фото без опису20 березня весь світ відзначає День нашої планети.

Цей міжнародний День покликаний не стільки покращувати екологію у світі, скільки звертати увагу людини на проблеми, які вона створює своєю діяльністю. День Землі, присвячений повазі та піклуванню про навколишнє середовище.

У всьому світі 20 березня відзначається Міжнародний день Землі, запроваджений з ініціативи Організації об’єднаних націй. Цю дату обрали не випадково: 20 березня знане як день весняного рівнодення, символ пробудження природи і початку нового кола її розвитку.

Насправді у календарі міжнародних свят існує два Дні Землі – 20 березня і 22 квітня. Перше свято покликане сприяти популяризації піклування про навколишнє середовище задля того, аби якнайдовше зберегти екосистему планети у задовільному стані. Інакше кажучи, мета свята - привернути увагу громадськості до стану планети, вкотре нагадати людству про те, що зараз як ніколи раніше необхідність берегти природу є надзвичайно гострою.

Місія Дня Землі – миротворча і гуманістична, тоді як сенс і мета Дня Землі 22 квітня має екологічну мету.

Цікаво, що своєрідним прапором Дня Землі є одна з перших фотографій нашої планети з космосу. Її зробили космонавти, тим самим продемонструвавши людству красу і крихкість Землі.