Сьогодні, 22 березня, прошла нарада, щодо проведення місячника санітарної очистки та благоустрою на території
Дата: 22.03.2021 20:56
Кількість переглядів: 223
Сьогодні, 22 березня, прошла нарада, щодо проведення місячника санітарної очистки та благоустрою на території громади. Було наголошено, щодо відповідального ставлення до упорядкування територій організацій та установ, вулиць, кладовищ, пам'ятників, а також придорожніх смуг. Начальник відділу ЖКГ Лучанінов С. О. проінформував про перелік заходів, які планується здійснити для проведення санітарної очистки та благоустрою населених пунктів громади, які затверджені на засіданні виконкому. Зокрема, всім керівникам підприємств та установ необхідно долучитись до проведення толоки по прибиранню придорожніх смуг, провести роботи з благоустрою на підвідомчих територіях, мешканцям житлового сектору – прибудинкові території.