Було проведено спільне засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку та постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, освіти, культури, охорони здоров?я, фізкультури, спорту, соці

Дата: 22.03.2021 15:46

Фото без опису22 березня 2021 року депутатами Новослобідської сільської ради було проведено спільне засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку та постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, освіти, культури, охорони здоров′я, фізкультури, спорту, соціальної політики, прав людини, законності, регуляторної діяльності, запобігання і протидії корупції, на якому провели роботу по обговоренню питань порядку денного, які запропоновано на розгляд чергової шостої сесії Новослобідської сільської ради восьмого скликання. Участь у засіданні постійних комісій прийняли сільський голова Ольга Гаркавенко, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олексій Шибаєв, секретар сільської ради Олена Мірошнікова, начальник відділу фінансів та економічного розвитку Владислав Нерощин, начальник відділу освіти, молоді та спорту Тетяна Чернякова, керівники структурних підрозділів та комунальних установ громади.

Враховуючи Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо визначення територій та адміністративних центрів територіальних громад» та Постанову Верховної Ради України від 17.07.2020 №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», у ході засідання були обговорені питання щодо внесення змін до Статуту КП «Турбота» Новослобідської сільської ради, Статуту КП «Джерело», Положення про відділ освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради та Положення про відділ фінансів та економічного розвитку Новослобідської сільської ради, а саме зміни назви району з «Путивльського» на «Конотопський».

З метою розроблення та здійснення комплексу заходів правового, організаційного та економічного характеру, спрямованих на забезпечення доступу до безоплатної правової допомоги осіб, які мають на неї конституційне право і потребують такої допомоги, а також забезпечення доступу до справедливого правосуддя, підвищення рівня правової освіченості населення Новослобідської сільської ради обговорено питання прийняття Програми сприяння розвитку безоплатної правової допомоги населенню в Новослобідській сільській раді на 2021 - 2024 роки.

Також розглянуте питання щодо порушення клопотання перед Конотопською районною радою щодо зняття з обліку села Соловйове Новослобідської сільської ради Конотопського району Сумської області (Мазівський старостинський округ), у зв’язку з відсутністю мешканців та будь-якого житла.

В ході засідання було також підняте питання щодо співпраці між Новослобідською сільською радою та Путивльською міською радою для покращення матеріальної бази медичних закладів.

У зв’язку з прийнятим виконавчим комітетом рішенням щодо забезпечення дітей-чорнобильців безкоштовним харчуванням, з нагоди відзначення 35-ої річниці Дня пам'яті Чорнобильської трагедії, було обговорено питання щодо внесення змін до рішення сільської ради «Про затвердження денних грошових норм з організації харчування дітей у закладах дошкільної, загальної середньої освіти Новослобідської сільської ради у 2021 році».

У ході своєї роботи депутати розглянули також інші питання, з усіх питань були прийняті відповідні рішення.